deski do serwowania

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Ozdobne deski do serwowania

deska do serwowania to świetny pomysł na upiększenie stołu. Produkty z naszej pracowni drewna to piękne deski rustykalne doskonałe do podawania serów, wędlin i innych przysmaków. Deska serów może być wykorzystana zarówno w domu, w przytulnej restauracji jak i na sali weselnej. Deska do sera świetnie się spisze w każdym z tych miejsc, ponieważ jej naturalny wygląd będzie pasował do każdego eleganckiego wnętrza. Każdą deskę możemy spersonalizować poprzez grawer z dedykacją, sentencją itp lub dodanie rowków dookoła deski na spływające soki z potraw.
Tutaj znajdziesz krótki poradnik na temat użytkowania desek.

Deska wędlin i serów

Nasze ręcznie robione deski do serwowania przydadzą się podczas każdego przyjęcia gości. Z pewnością będą oni pełni podziwu, kiedy na stole pojawi się deska serów do wina. Taka dekoracja stołu doda klasy każdemu spotkaniu. Deska serów i wędlin będzie pasować także do odświętnej kolacji z rodziną. Twoi bliscy na pewno docenią taką ozdobę stołu jak deska do steków. Deska z wędlinami przystrojona świecą lub kwiatami może być czymś więcej niż deska do jedzenia, ponieważ sama w sobie stanowi piękną dekorację.

Deska na przystawki jako dekoracja sali

Przyjęcie weselne na pewno będzie piękniejsze, gdy stół udekoruje rustykalna deska do serwowania. Drewniana deska z przekąskami na pewno spodoba się wszystkim gościom. Jeśli lubisz klasyczne dekoracje, to deska przekąsek na imprezę weselną będzie doskonałym pomysłem. Deska wędlin i mięs może stanąć na wiejskim stole. Z pewnością przypadnie Ci do gustu deska serów. Dekoracje, które można zrobić przy jej pomocy na pewno ucieszą niejedną parę oczu. Miłośnikom rustykalnych dekoracji najbardziej może się spodobać deska z korą.

Nasze deski do serwowania

Każda deska na sery albo inne przystawki ze sklepu WildWood ma indywidualny charakter. Robione są one z naturalnego drewna, dlatego wszystkie mają różne odcienie i wzory. Każda nasza deska olejowana jest naturalnym olejem przeznaczonym do kontaktu z żywnością, co pozwala bezpiecznie serwować przekąski i dodatkowo zabezpiecza deskę przed działaniem wody.