patery, tace, miseczki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Drewniana patera do serwowania

to świetny pomysł na ozdobienie stołu. Podawanie kawy albo śniadania do łóżka jest o wiele przyjemniejsze, gdy ma się odpowiednią tacę do serwowania. Naturalne drewno, które wykorzystujemy do ich tworzenia, czyni z nich piękne dekoracje wśród różnych potraw i ciast. Tace i patery z bardzo ładnie prezentują się na stole – zarówno w domu jak i na przyjęciu. Patera drewniana sama w sobie jest piękną, rustykalną dekoracją. W sklepie Piękno i Dom oferujemy ręcznie robione tace i patery na owoce, ciasta i różne potrawy. Tworzymy je z drewna o ciekawej, naturalnej strukturze. Dzięki temu są one niepowtarzalne.

Patera na ciasto

Każde przyjęcie i święta rodzinne warto udekorować pięknymi ozdobami. Jedną z nich może być drewniana patera do ciasta lub na owoce. Wszystkie podawane na niej smakołyki pięknie się prezentują na stole i dodają gracji odbywającym się przy nim spotkaniom. Patera dekoracyjna na słodycze świetnie się spisze podczas urodzin lub imprezy weselnej aranżowanej w stylu rustykalnym lub skandynawskim. Drewniana patera na ciastka albo tort pięknie się wkomponuje w pozostałe dekoracje sali.

Patera z przekąskami

Poza słodkościami na paterach można też jest serwować przekąski takie jak wędliny, sery czy bakalie. Dzięki temu, że nasze patery i inne wyroby są impregnowane olejami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością, nie ma przeciwwskazań, żeby służyły one na przykład jako koryto drewniane do mięsa. Patera z drewna również będzie świetnym pomysłem do podawania serów i wędlin. Patery z mięsem i serami będą zarówno funkcjonalnym naczyniem oraz piękną dekoracją stołu.

Patera dekoracyjna do domu

W domu urządzonym w naturalnym stylu nie może zabraknąć patery z drewna. Poza serwowaniem na nich potraw i przekąsek, będą również na co dzień świetną dekoracją salonu. Jednym z pomysłów na ozdobienie wnętrza jest drewniana patera na świece, która doda Twojemu domowi uroku i elegancji. W innej aranżacji może być to świąteczna patera, na której postawimy słój z piernikami. Pomysły można mnożyć, ponieważ drewniana patera dekoracyjna jest bardzo uniwersalną ozdobą. Na pewno będzie też oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Taca drewniane jako dekoracja

Drewniane tace dekoracyjne wykonywane w naszej pracowni drewna to nie są zwykłe tace kuchenne – to piękny element ozdobny pasujący do każdego wnętrza, który ma wiele zastosowań. Tace drewniane mogą również służyć jako elementy dekoracyjne do salonu. Wprowadzi ona klasyczny i rustykalny klimat do Twojego domu. Można je wykorzystać jako tace na świece, perfumy lub inne drobiazgi, które łatwo zgubić. Taca z owocami uczyni Twój stół bardziej eleganckim, szczególnie podczas świąt lub innych rodzinnych uroczystości. Ręcznie robiona drewniana taca z sercem będzie również pięknym prezentem dla kogoś bliskiego.

Taca ozdobna do serwowania

Drewniana taca może oczywiście służyć do serwowania. Może być to taca śniadaniowa do łóżka, która zamieni Twój poranek w siódme niebo. Świetnie się ona spisze również wtedy, gdy przyjmujemy gości i chcemy przenieść kawę i przekąski do pokoju gościnnego lub na taras. W takich okolicznościach taca na ciasto prezentuje się bardzo elegancko. Po kawie, kiedy przyjdzie czas na kolację, świetnie posłuży jako taca serów. Będzie ona świetną ozdobą na stole, która wprowadzi Ciebie i Twoich gości w wykwintny nastrój. Drewniana taca z serami lub owocami może być również użyta podczas przyjęcia weselnego. Tace i patery będą pasować na każdym wiejskim stole lub przy rustykalnych stolikach z ciastem.